2009 tarihinden bu yana

KALİTESİYLE TÜKETİCİLERİN İLK TERCİHİ!

Hakkımızda


Kurulduğu yıl olan 2009 tarihinden bu yana kalitesiyle tüketicilerin ilk tercihi olan ve donmuş gıda sektöründe liderliğini sürdüren Beynur; et, balık, tavuk, unlu mamul, sebze ürünleri ve pizza çeşitleri ile tüketici ihtiyaçlarını karşılayan farklı ürünlerle çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Dünya trendlerini yakından takip eden Beynur, birçok üründe Avrupa’yı ilklerle tanıştırmıştır.

Avrupa’da dondurulmuş gıda çeşitliliği ile bir numara olan Beynur A kalite ürünleri için her zaman doğal ve emin ellerde yetişen mamuller kullanmaktadır. Ürünlerimiz ilk günkü tazeliğiyle sofralarınıza gelirken katkı maddesi kullanılmadan üretildiği için ailenizle birlikte güvenle tüketebilirsiniz. Sadece ailenize değil, pratikliğiyle size zaman kazandıran ürünlerimizle misafirlerinize de unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Beynur; lezzetini sağlıklı ve doğal ürünlerle taçlandırırken herkesin tüketebilmesi için uygun fiyat prensibini bütün şartlarda uygulamaktadır. Olmazsa olmaz ilkelerinden biri de helal şartlara uygun bir üretim düsturu ile hizmet verme gayretidir.

Yedi yüz paletlik dondurulmuş soğutucu sistemi ve 2000 metrekare kapalı alanıyla, -18 `C saklama sisteme sahip araç filosu ve ekipmanlarıyla birlikte besin değerleri korunmuş ürünleri mutfağınıza getirmeyi amaç edinen Beynur ürünleri için küçük ücretler ödeyip büyük keyifler alabilirsiniz.

Neden Beynur?


A Kalite Ürün - A Kalite Hizmet!

Firmamız ticari amaçtan ziyade herkesin sağlıklı ve kaliteli dondurulmuş gıda yemesini amaç edinerek ürettiği ürünlerini kendi sofrasında da gönül rahatlığıyla tüketen bir anlayışla üretim yapar. Avrupa’da bir öncü olarak; A kalite ürün - A kalite hizmet politikasını Türk mutfağını en iyi şekilde tanıtarak yapar.

Pratiktir!

Beynur ürünleri ile her yerde zaman kazanarak ailenize daha fazla vakit ayırabilir, kısa sürede keyif alarak eşsiz sofralar hazırlayabilirsiniz.

Geniş ulaşım ağı!

Beynur geniş ve donanımlı dağıtım ağıyla Almanya, Belçika, Hollanda ve Fransa’da bulunan marketlerden rahatlıkla temin edebilir.

Hijyeniktir!

Beynur Avrupa standartlarına uygun, sağlığınız için en iyi hijyenik şartlar altında üretim yapar.

Helaldir!

Her koşulda ve her ortamda helal sertifikalı et ürünlerini helal standartlarda tüketicilere ulaştırmak Beynur’un ilk ve ana hedefidir. Avrupa’yı kapsayan kalitesiyle günden güne müşteri portföyünü geliştiren Beynur ailesi olarak; bizi tercih edip kurulduğumuz günden itibaren güvenerek destekleyen müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Beynur ile kaliteyi ve lezzeti birlikte yaşayın!